Zarząd:

Andrzej Zaręba – Prezes

Anna Przybyszewska – Wiceprezes

Marek Majewski – Wiceprezes

Jan Marchocki – Skarbnik

Dorota Kołakowska – Sekretarz

Zespół realizujący projekty:

 

Andrzej Zaręba

Założyciel Stowarzyszenia i wieloletni działacz społeczny. Absolwent Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Półfinalista ogólnopolskiego konkursu tygodnika Newsweek Polska „Społecznik roku 2010”. Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego, Przewodniczący Rady Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce. W Stowarzyszeniu odpowiada za rozwój i promocję, współpracę z biznesem lokalnym. Animuje działania na rzecz promocji Warki i podtrzymywania tożsamości lokalnej. Pracuje jako dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”.

 

 


Dorota Kołakowska

 Zarządza biurem Stowarzyszenia. Planuje kierunki rozwoju. Od ponad 15 lat pozyskuje środki na rozwój organizacji i realizację  projektów wspierających społeczników i promocję regionu.  Swoje doświadczenie przekazuje innym prowadząc szkolenia m.in. z pozyskiwania środków. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Trenerskiej BORISa, Kursu dla zarządzających PROMENGO, jedna z zespołu Inicjatorów Partnerstwa Jabłkowej Warki i Szlaku Jabłkowego, pracuje również jako Specjalista ds. pozyskiwania środków i rozwoju gminy w Urzędzie Miejskim w Warce.
Kontakt: dkolakowska@stowarzyszeniewarka.pl, 504 671 770

 

 

 

Marzena Pawłowska 

Koordynatorka projektów realizowanych przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w tym promujących region (Szlak Jabłkowy w największym sadzie Europy) oraz działania senioralne (m.in. kwartalnik „Aktywny Senior”). Absolwentka filologii polskiej Akademii Podlaskiej w Siedlcach, w Warce mieszka od 2011 roku. Doświadczenie zdobyła pracując w wydawnictwie edukacyjnym i instytucji kultury. Odpowiada za realizację projektów, promocję oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych.

Kontakt: mpawlowska@stowarzyszeniewarka.pl tel. 504 968 412

 

 

Agnieszka Łeszczyńska

Koordynuje projekty małe i duże. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i studiów podyplomowych z partycypacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie organizowania społeczności lokalnych zdobywała w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej. W stowarzyszeniu odpowiada za rozwój działań senioralnych i ekologicznych.

Kontakt: aleszczynska@stowarzyszeniewarka.pl tel. 504 968 412

 

 

 

Karolina Mirowska

Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja, koordynatorka projektu „Szlak Jabłkowy w Największym Sadzie Europy” oraz projektów związanych z rozwojem turystycznym gminy Warka. Społeczniczka włączająca się we wszelkie inicjatywy lokalne. Posiada uprawnienia pilota wycieczek, odpowiada za organizację wizyt studyjnych.

Kontakt: kmirowska@stowarzyszeniewarka.pl  tel. 506 326 445

 

 

Agnieszka Knotek

 

Specjalistka z zakresu ekonomiki i organizacji przedsiębiorstw. W Stowarzyszeniu W.A.R.K.A. zajmuje się Administracją biura oraz koordynacją programu Działaj Lokalnie. Doświadczenie zdobyła prowadząc własną działalność gospodarczą.

Kontakt: aknotek@stowarzyszeniewarka.pl  tel. 504 968 412

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości