W Stowarzyszeniu W.A.R.K.A.  utworzono ogólnodostępną bibliotekę liczącą blisko 400 pozycji. Zebrany księgozbiór dotyczy wszelkich aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Wiosenne porządki w Stowarzyszeniu W.A.R.K.A. zaowocowały powstaniem ogólnodostępnej biblioteki. Zgromadzony księgozbiór  liczy blisko 400 pozycji, które zostały podzielone na 25 bloków tematycznych.

Tematyka zgromadzonych zasobów związana jest bezpośrednio z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych: Finanse, Partnerstwa, Prawo, Współpraca z administracją publiczną, Współpraca
z biznesem, Zarządzanie organizacjami pozarządowymi, Zarządzanie projektami, itd. Dodatkowo
w bibliotece można znaleźć szeroki wybór wydawnictw przedstawiających działalność Stowarzyszenia W.A.R.K.A., materiałów szkoleniowych, poradników jak również wydawnictw regionalnych.

Jeśli jesteś lokalnym liderem, pracownikiem, wolontariuszem w organizacji pozarządowej, studentem lub  po prostu osobą zainteresowaną podobną tematyka- na pewno znajdziesz w naszej bibliotece coś dla siebie.

Korzystanie z biblioteki jest bezpłatne, książki można wypożyczać codziennie w godzinach pracy Stowarzyszenia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i regulaminem biblioteki, znajdującymi się w zakładce OFERTA. Zapraszamy!

20160324_123958